רוצים לדעת עוד השאירו פרטים ותתחילו להתעדכןמקררי בר / חוץ

מקרר בר/חוץ - דלת שחורה

נפח: 100 ליטר טווח טמפרטורה: 12+...

לפירוט מוצר

מקרר בר/חוץ - דלת נירוסטה

נפח: 100 ליטר טווח טמפרטורה: 10+...

לפירוט מוצר

מקרר בר/חוץ - שתי דלתות שחור

נפח: 175 ליטר טווח טמפרטורה: 10+...

לפירוט מוצר

מקרר בר/חוץ - שתי דלתות נירוסטה

נפח: 175 ליטר טווח טמפרטורה: 10+...

לפירוט מוצר

מידע נוסף בנושא

מקרר חוץ נירוסטה

כל מקרר שנבחר למטבח התעשייתי או לעסק חייב להיות עוצמתי, איכותי ועמיד מאוד. כשאנחנו בוחרים מקרר חוץ, לאיכות יש חשיבות רבה אף יותר. הסיבה המרכזית לכך היא שמדובר בפתרון קירור שנמצא תמיד מחוץ למבנה, כשהוא חשוף לתנאי מזג האוויר, ובפרט לשמש הישראלית החמה. אם כן, לפני שאתם בוחרים את המקרר האידאלי עבורכם, צוות המומחים של "נירוסטה תעשיות" ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מותאם אישית. כך תוכלו לדעת שאתם משלבים בעסק שלכם את הפתרון המתקדם והטוב ביותר.

בחירת מקרר חוץ דלת זכוכית

כאמור, האיכות היא הנושא המרכזי והמשמעותי מכולם, אבל בחירת מקרר חוץ מנצח מחייבת תשומת לב לעוד מספר פרמטרים: מידות המקרר: ודאו שהמקרר מתאים לפינה המיועדת עבורו וכן שהמידות שלו מתאימות לא רק לשטח אלא לצרכים היומיומיים שלכם. סוג המקרר: ודאו שאתם בוחרים פתרון קירור המתאים למוצרים הרלוונטיים, שכן יש הבדל בין מקרר למשקאות, למאפים ועוגות או למוצרים אחרים. תאורה פנימית: ודאו שיש למקרר תאורה פנימית שתאפשר לכם להמשיך וליהנות ממנו גם בלילה, כמובן. חלוקה פנימית: ודאו שחלוקת המדפים מתאימה לצרכים שלכם ולמוצרים שתבחרו לאחסן, ובמידת הצורך הוסיפו גם תא הקפאה ייעודי. נושאים אלה חיוניים משום שהם יבטיחו לכם בחירה טובה ומדויקת הרבה יותר, ומענה מושלם לצרכים היומיומיים שלכם. רק אתם יודעים אילו פריטים ומוצרים צפויים למצוא את דרכם אל המקרר החיצוני, ובהתאם תוכלו לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. שימו לב לעיצוב המקרר, ודאו שהוא משתלב היטב במרחב ובחרו עבורו את המיקום האידאלי כדי למנוע את החשיפה שלו לתנאים קיצוניים במיוחד.

מקרר חוץ שקוף - הפתרון המנצח

לפני שאתם בוחרים מקרר חוץ כדאי לזכור שיש כמה משתנים מרכזיים בהם כדאי להתמקד, והם שונים מאלה הנדרשים לבחירת מקרר המיועד למטבח הפנימי או לרחבת האירוח במסעדה. הגודל המדויק, החלוקה לתאים וגם התאורה הנכונה, כל אלה יבטיחו לכם פתרון מושלם שישתלב היטב בעסק שלכם. חברת "נירוסטה תעשיות" פורשת בפניכם את כל הדגמים והעיצובים, ואת המקררים העמידים והעוצמתיים שיכולים להתאים לכם ולדרישות הייחודיות של העסק.

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

תפריט ראשי

צרו איתנו קשר

08-6729672

08-6753143

info@nerostal.com